середа, 9 листопада 2016 р.

Дистанційні курси для ЗНЗ


В серпні , під час літньої відпустки, 15 вчителів-інноваторів НВК№10 розпочали роботу над запровадженням дистанційної освіти в закладі, створюючи сучасний навчальний контент викладання базових предметів та спецкурсів.
Дистанційні курси для ЗНЗ – унікальний проект для освіти міста Хмельницького та знакова подія для нашого закладу, де визначено стратегічний напрям – запровадження ІТ в освіту шляхом створення єдиного інтерактивного інформаційного простору та надання принципово нових можливостей для пізнавальної творчої діяльності у навчанні, науково-дослідній роботі, педагогічній, організаційно-управлінській.
Результати роботи школи у всеукраїнському проекті «Cloud services in education» доводять, що застосування інформаційних можливостей хмарних технологій створює справжній прорив у методології, організації та практиці навчального процесу. Можливість використання платформи Хмельницького національного університету для дистанційного навчання наших учнів є яскравим прикладом продуктивної співпраці закладів вищої та середньої освіти у створенні умов для свідомого вибору кожним учнем своєї індивідуальної освітньої траєкторії.

Пишаюсь, що в чому проекті є частка і моєї праці: дистанційний курс "Технології" для учнів 10-тих класів. В даний час курс працює в тестовому режимі.


Немає коментарів:

Дописати коментар